Firmamız ülkemizin denizcilik sektöründe 1970’li yıllardan günümüze ürünlerini gemi sahiplerine, armatörlere, tersanelere ve çeşitli kurum ve kuruluşlara sağlamaktadır.

Çok çeşitli malzemelerden oluşan ürün yelpazemizi ihalelerden, Aliağa gemi söküm merkezinden ve gemi malzemeleri üreten yerli sanayicilerden temin etmekteydik.

Gelişmekte olan ülkeler sınıfındaki ülkemizde kalkınmamız için gerekli olan ürünlerin yeniden değerlendirilmesine verdiğimiz önemden dolayı çeşitli sayıda ikinci el gemi malzemeleri alımı ve satımı ürünlerimizde önemli yer kaplamaktaydı.

Son yıllarda sertifikalı ürünlerin önem kazanmasından ve gemilerimizde kullanılan ekipmanların yurt içinde üretilmesinden veya yeterli üretimin yapılmamasından 2000 yılından günümüze ithalatlarımızla da ürün yelpazemizi genişlettik.

Müşterilerimizin talep ve isteklerini yerine getirmek, azami müşteri memnuniyeti sağlamak,talep edilen ürünleri doğru ve sorunsuz olarak uygun fiyatlarda eslim etmek, Eser Gemi Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman ilke edinilmiş, kalite politikalarımızdır.